Çalışma Ofisi

Karesi, Balıkesir

Bize Ulaşın

info@sigortamnekadar.com

Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası ile sigortamnekadar.com (Gizlilik politikasında “sitemiz” olarak anılacaktır) üzerinden kullanıcıların sitemizde bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı – soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta adresi, T.C kimlik numarası gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.

Sitemiz kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır.

Sitemiz, kişisel bilgilerin ve sitemiz kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. Sitemiz bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, sitemiz tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, sitemizin bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, sitemiz haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler sitemiz tarafından da güncellenebilecektir.

Sitemiz, kişisel bilgileri ölçümleme çalışmaları, reklam, tanıtım, pazarlama ile sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabileceği ve Grup Şirketleri ile iş ortaklarıyla paylaşabileceği gibi sitemiz tarafından sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla da kayıt altına alınabilir ve kullanabilir.

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

Sitemiz, internet sayfasını kullanan kullanıcıların istatistiksel bilgilerini, teknik bir iletişim dosyasını kullanarak elde edebilir. Kullanıcılar isterse, bu dosyayı engellemeye yönelik tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

Sitemiz, bağlantılarını yayınladığı sitelerdeki içeriklerden sorumlu değildir. Bağlantıları yayınlanan sitelerdeki içeriğin sorumluluğu, söz konusu sitelere aittir. Sitemizin bağlantı sağlanan sitelerin içeriği ile herhangi bir yükümlülüğü yoktur ve sitemiz gizlilik politikası, bağlantı sağladığı internet sitelerini bağlamaz.

Sitemizde yayınlanan bilgiler ve diğer veriler bilgi verme amaçlı olup, sorumluluğu kullanan şahıslara aittir. Sitede yer alan bilgi ve belgelerin kullanımı sonucunda doğabilecek her tür zarardan sitemiz sorumlu değildir. Sitede yer alan bilgilerin bir kısmı yahut tamamı herhangi bir bildirim zorunluluğu olmaksızın değiştirilebilir.

Söz konusu bu web sitesinin ziyaretçiler tarafından incelenmesi, yorumlanması, okunması ve bu doğrultuda bizimle iletişime geçilmesi ile bu web sitesine kullanıcı olarak girilmesi veya kayıt olunması, iletişim formu, teklif, sigorta hatırlatma formları veya sitedeki iletişim araçları yoluyla tarafımız ile iletişim kurulması ziyaretçi ile web sitesi sahibi/sigortamnekadar.com arasında bir vekalet, iş akdi, taraflar arası taahhüt, sigortalatma, karşılıklı ticaret vb. ilişkisi veya anlaşması oluşturmaz.

Sitemizi ziyaret eden her kullanıcı, sigortamnekadar.com gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.